Oidentifierad konstnär
2014-11-24
279521
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Höstlandskap med å, signerad H. Schröeder, olja på duk, ca 60x85 cm
Proveniens: Dalkarlsbergs herrgård, Nora, Dalarna