Oljemålning 1800-tal
2014-11-24
279486
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Skeppsbrott, olja på duk, 50x63 cm
duklagning