Gerhard Larsson olja
2014-11-23
279354
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARSSON, Gerhard (1910-90): Väderkvarn, monogramsignerad och daterad GL 48, olja på duk, 45x38 cm