Snushund Nore Edlund

Snushund Nore Edlund
Snushund Nore Edlund
Snushund Nore Edlund
Snushund Nore Edlund
Snushund Nore Edlund
Snushund Nore Edlund
Snushund Nore Edlund
Snushund Nore Edlund

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSHUND, masurbjörk, 1800-tal, halsband i mässing, längd ca 10,5 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279330

2014-11-23