Krus Nore Edlund

Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRUS, Rörstrand, vitglaserat med blomdekor i blått, höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Mindre bottennagg

279275

2014-11-23