Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 2 st, 1700-tal, FAT, 1800-tal, porslin, Kina, dekor i famille rose samt emaljfärger, motiv av blommor fåglar samt insekter, diameter 22-23,5 cm
Smärre nag samt dekor slitage
279229
2014-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här