Stekfat i porslin Kina
2014-11-22
279225
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKFAT, 3 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, varierande mått
Ett med lagningar