Peter Dahl litografi
2014-11-22
279112
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Till Movitz målare, Fredmans epistel no. 66, signerad Peter Dahl, litografi, 43x29 cm