Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Till Movitz målare, Fredmans epistel no. 66, signerad Peter Dahl, litografi, 43x29 cm
279112
2014-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här