Syskrin i ädelträ
2014-11-22
279107
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYSKRIN, ädelträ, 1900-talets början, med intarsiadekor av bl a blommor, svärtade detaljer, uttagbart invändigt med lådfack, höjd ca 19, 35x27 cm, nyckel finns
Sprickor, lagningar,