Golvlampa
2014-11-22
279096
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, björk, justerbar höjd, delvis svärtad fot, minimihöjd 134 cm
Senare fötter, bruksslitage