Målning 1900
2014-11-22
279080
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bords de Seine, olja på duk, 49x63 cm