Kandelabrar 1 par argent haché
2014-11-23
279062
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, argent haché, för tre ljus vardera, 1800-talets andra hälft, höjd ca 40 cm
Smärre slitage