Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
TAKLAMPOR, 1 par, Stilnovo, takpendlar, Italien 1950-tal, grålackerad metall, höjd 32 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
279027
2014-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner