Kalle Hedberg olja
2014-11-21
279007
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HEDBERG, Kalle (1894-1959): Fjällandskap, signerad Kalle, olja på pannå, 31x38 cm