Bordslampor Staffordshire
2014-11-21
278993
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, Staffordshire, i form av hundar, höjd inkl träsocklar och skärmar ca 49-58 cm
Lagningar, skador