Kalle Hedberg olja
2014-11-21
278991
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HEDBERG, Kalle (1894-1959): Fjällandskap, signerad Kalle, olja på pannå, 32x40 cm cm
Färgbortfall