Takarmatur 1900-talets mitt
2014-11-21
278937
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, vita glasskärmar, upphängning i mässing, höjd ca 54, diameter 41 cm
Bruksslitage, ngn mindre kantnagg