Alfred Collin oljemålning
2014-11-21
278927
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
COLLIN, Alfred (1880-1944): Skärgårdsmotiv , signerad A Collin, olja på pannå, 28x60 cm