Fartygsporträtt olja på duk
2014-11-21
278909
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FARTYGSPORTRÄTT, "Mona", signerad K Koster Amsterdam Holland, olja på duk, 39x79 cm
Krackelyrer