Yrjö Edelmann färglitografi
2014-11-21
278843
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Inslaget paket, signerad Y Edelman, 24/199, färglitografi, ca 32x48 cm