Madeleine Pyk litografi
2014-11-21
278821
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Väninnor i Nice", signerad M Pyk, 120/220, färglitografi, ca 35x24 cm