Jacques Lagrange färglitografi
2014-11-20
278800
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGRANGE, Jacques (Frankrike 1917-1995): Komposition, signerad Lagrange 53/75, färglitografi, bladstorlek 90x61 cm