Medaljong med kedja
2014-11-20
278746
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MEDALJONG MED KEDJA, förgyllt silver, Aron Ericsson (verksam 1870-1888) Stockholm 1880-tal, Stockholm, kedjans längd 46 cm, vikt ca 38 g