Lars Wellton oljemålning
2014-11-20
278674
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WELLTON, Lars (1918-1992): Stadsvy, signerad Wellton, olja på pannå, ca 58x50 cm