Fat tallrikar KIna
2014-11-20
278656
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, TALLRIKAR, 2 st, Kina, porslin, 1900-tal respektive 1700-tal, dekor i underglasyrblåttdiameter ca 23, längd ca 35, diameter
Kantnagg