Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-11-20
278649
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(17/1800-tal): Stilleben, olja på duk, ca 51x38 cm
Krackeleringar