Peter Dahl färglitografi
2014-11-20
278582
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 8, signerad Peter Dahl, färglitografi 42,5x29 cm