Hans Erik Eriksson oljemålning
2014-11-19
278535
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIKSSON, Hans Erik (1921-1997): Skärgårdsidyll i solnedgång, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 40x60 cm
Mindre färgbortfall