Skrivbord idegran
2014-11-19
278482
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, idegran, läderklädd skiva, fronten något svängd, höjd 78, 140x70 cm
Nycklar finns att avhämta på utlämningen, bruksslitage