Akvarell 1800-tal
2014-11-19
278468
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, ruin med mansfigur och hubd, akvarell, otydligt signerad, 14x22 cm
Mindre reva i hörn