Pelle Åberg oljemålning
2014-11-19
278454
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): "Roma", signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 38x31 cm