Oskar Bergman oljemålning
2014-11-19
278453
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Kustbild, signerad Oskar Bergman, olja på duk, 35x53 cm