Olle Nordberg oljemålning
2014-11-19
278451
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Handarbetande kvinna, signerad och dat Olle Nordberg 65, olja på pannå, 46x38 cm