Elis Ryberg oljemålning
2014-11-18
278350
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): Figurscen, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, ca 46x55 cm