Enrico Baj multipel
2014-11-18
278349
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BAJ, Enrico (1924-2003): Do Baj by yourself, 1971, signerad och numrerad Baj 615/1200, blandteknik på duk, 72x58 cm
Litteratur: Petit, Multiples 26