Stormlyktor 1800-tal Ryssland
2014-11-18
278348
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
STORMLYKTOR, 1 par, 1800-tal, Ryssland, fot i mässing, kupa i glas, med dekorband i blått, samt kasad dekor av blomster, märkta på ryska i botten, totalhöjd ca 60 cm
Bucklor, slitage