Brasställ 1800-tal
2014-11-18
278328
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BRASSTÄLL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, brännförgylld brons, dekor av puttis, stång i järn, höjd 24, längd 102 cm