Ramar 1800-tal
2014-11-18
278303
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAMAR, 1800-tal, fanérad i mahogny resp betsade, hörnen med dekor av förgyllda fleuroner, yttermått ca 32x37 resp 38x48, dagmått ca 24x28 resp 28x38 cm
Ytskador, ett hörn med fanérbortfall