Broderier figurscener
2014-11-18
278290
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRODERIER, 2 st, 1800-tal, figurscener, rammått ca 35x40 cm
Skador, fläckar