Vattentunna i koppar
2014-11-18
278124
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VATTENTUNNA, koppar, 1800-tal, med hänklar, höjd ca 62 cm
PROVENIENS: Moa Martinsson