Bord Carl malmsten
2014-11-18
278115
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-tal, alm, design Carl Malmsten, ovalt, lätt svängda ben, skyltmärkt , höjd ca 62, 120x87 cm
Smärre slitage