Maode Linde litografi
2014-11-17
278100
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDE, Makode (samtida): Ansikte, signerad och numrerad Makode 42/65, litografi, 32x26 cm