Karl Höglund litografi
2014-11-17
278096
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): På dans, signerad Karl Höglund, 269/290, färglitografi, 43x58 cm