Roland Svensson färglitografi
2014-11-17
278084
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vårkväll i stora Nassa", signerad Roland S, 297/360, färglitografi, ca 40x23 cm
Glaset med invändiga fläckar