Marika Lang litografi
2014-11-17
278016
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LANG, Marika (Född 1961): Vernissage, signerad och numrerad 131/290, färglitografi, 25x31 cm