Nikolay Panaytov oljemålning
2014-11-17
278012
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PANAYOTOV, Nikolay (Bulgarien, född 1956): Abtrakt komposition, signerad, olja på duk, 30x30 cm
Historik: utställd bl a i Paris och Sofia, utfört muralmålningar