Uno Vallman pastell
2014-11-17
278008
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VALLMAN, Uno (född 1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1957, pastell, ca 39x62 cm