Ampel empirestil
2014-11-17
277941
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
AMPEL, 1900-talets andra hälft, empirestil, mässing, bemålad plåt, diameter 48 cm
Ytskador