Peter Freudenthal litografi
2014-11-24
277939
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad 2002, 1/1, färglitografi, 36x24 cm