Lampa G Mascogni Italien
2014-11-16
277925
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LAMPA, omkring 1900, signerad G Mascogni (Italien1800/1900-tal), alabaster, dekor med två kvinnofigurer, höjd med skärm 84 cm
Skador och lagningar